Miasta Alfabetycznie

Prace z drewna są jedną z kluczowych inwestycji podczas budowy domu. Między innymi, jakość budynku i komfort mieszkańców zależy od ich parametrów. Okna PVC klasy premium, dostępne w ofercie Vetrex, mogą być wyposażone w profile energooszczędne, przeszklenia dwukomorowe i stalowe zbrojenie. Wiele nowoczesnych akcesoriów, które są już wyposażeniem standardowych okien, zapewnia wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną oraz komfort.

Plastikowe okna klasy premium gwarantują najwyższy standard efektywności energetycznej, bezpieczeństwa, pokoju i estetyki. Portfel Vetrex zawiera rozwiązania wyróżniające się solidnością i designem - w celu uzyskania atrakcyjnego efektu wizualnego. Jeśli chodzi o efektywność energetyczną i inne użyteczne parametry, systemy spełniają surowe standardy techniczne i są odpowiedzią na wszystkie wymagania współczesnych inwestorów i architektów, co pozwala na bezkompromisowe wykonanie najśmielszych projektów.
Okna, drzwi w PCV, bez ołowiu na
Profil Aluplast. Eksportujemy głównie do Belgii i Rumunii
Rynki francuskie (profile monoblokowe i remontowe)
Wykonujemy również projekty z aluminium na terenie
Profil Aluplast w drewnie dla biernych i
domy energooszczędne. Jesteśmy zgodni z CE
normy. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz usług
pozostała stolarka do wykonania i zakończenia
cały projekt: żaluzje, bramy garażowe,
bramy wejściowe, drzwi wewnętrzne i markizy.
system okienny jest doceniony dla najwyższych parametrów izolacji cieplnej i doskonałej izolacyjności akustycznej. Konstrukcja KÖMMERLING 76 AD pozwala na zastosowanie potrójnych szybów energooszczędnych z szybami o grubości do 48 mm, a także specjalnych szyb zespolonych.
Inspirowanie nowych poglądów. Poznaj możliwości Twojego domu w oknach Pella® Architect Series. Niezależnie od tego, czy Twoja wizja wymaga drobnych, przemyślanych szczegółów naszej tradycyjnej stylistyki czy czystych, eleganckich linii naszej współczesnej kolekcji, produkty te zostały zaprojektowane w sposób zgodny z Twoimi poglądami.
To było w centrum naszych produktów od ponad 100 lat. Używamy drewna do wytrzymałości i sztywności w naszych ramkach i skrzydle, piękno w naszych wnętrzach i ogólna wydajność cieplna jest trudna do pokonania. Gdzie Andersen prowadzi przemysł to różnorodność sposobów, w jaki drewno jest chronione. Każdy produkt z drewna jest przykryty odpornością na elementy i zapewnia niską konserwację powierzchnię zewnętrzną, która nigdy nie wymaga malowania.

Lista sprzedawców okien

 

Ceny okien oraz najlepsi architekci w mieście

PRACOWNIA AUTORSKA ARTUR

 
 
PRACOWNIA AUTORSKA ARTUR Władysław Sadurski
ul. Łączna 8/2
22-100 Chełm
NIP: brak
  

MEGAM Janusz Malinowski

 
 
MEGAM Janusz Malinowski
ul. Lubelska 8
22-100 Chełm
NIP: 5631500861
 
 

BUDMAN

 
 
BUDMAN Sp. z o.o.
Słoneczna 15
22-100 Chełm
82 565 04 94
NIP:563-20-87-506
 

 

Kupno okien z nami jest bardzo proste

Co najważniejsze, kupując nowe okna, kupujesz je bezpośrednio od producenta, a nie od sprzedawcy. Bez pośredników, aby sztucznie oznaczyć cenę, otrzymasz bezpośrednie okna fabryczne w cenach fabrycznych. Gwarantowane. Dzięki szerokiej gamie dostępnych stylów okien, kolorów i wzorów siatki, będziesz miał luksus niestandardowych okien zamawiających, które idealnie pasują do wystroju Twojego domu.

Najniższa oferta okien - poznasz cennik i ceny okien z pcv

Niektóre z naszych najpopularniejszych stylów okien to:
Skontaktuj się z nami już dziś, aby poprosić o niestandardową ofertę okien . Specjalizujemy się w budowaniu okien zastępczych domów i mamy jeden z najbardziej imponujących osiągnięć wśród wszystkich firm okiennych na